Jaka to bajka?

Filia biblioteczna w Suchorzu  Jaka to bajka?- rozstrzygnięcie konkursu

Dziękujemy Wszystkim za wspólną baśniową podróż w barwną krainę Hansa Christiana Andersena. Mamy nadzieję, że przyjemnie spędziliście czas słuchając fragmentu czytanej baśni. Była to oczywiście …”Calineczka”.

Z okazji kończącego się dzisiaj Tygodnia Bibliotek mamy dla uczestników czytelniczego konkursu niespodziankę. Otóż o zwycięstwie nie zdecyduje los. Postanowiłyśmy, że nagrody książkowe trafią do wszystkich osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi.
Gratulujemy Zwycięzcom: Kacperkowi Czerwonce, Milenie Kołodziejczyk, Hani Krężel, Lucynie Kwiecień, Danie Ryglowskiej, Basi Ślusarskiej i Łucji Wilmie.

Zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród. Są nimi książki: zbiory baśni Andersena i braci Grimm. Dla każdej Mamy, w podziękowaniu za chwile spędzone na wspólnej lekturze z dzieckiem,niespodzianka w postaci kwiatka- tulipana 🌷 -znawcy baśni wiedzą, że wybór kwiatka nie jest przypadkowy;)
Tulipany wyszły spod ręki Pani Małgorzaty Pawlik-Stenki. Bardzo dziękuję Pani Małgosiu:)

PS. Czytajmy dzieciom i poprzez odpowiednią literaturę wyrabiajmy smak przyszłego czytelnika.