Dzień Kobiet 2020

W piątek 06.03.2020 roku o godzinie 16 w sali przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie odbył się Dzień Kobiet. Na spotkanie przybyły panie z całej naszej gminy. Dyrektor Biblioteki przywitała wszystkich gości, po czym Pan Wójt złożył życzenia paniom i obdarował je tulipanami. Radni – Daniel Chwarzyński oraz Tomasz Zacholski ufundowali wspaniałe, pyszne torty. Szampana i słodycze przekazał przewodniczący Rady Gminy, Jerzy Tarnowski. Po symbolicznym toaście i słodkim poczęstunku były podziękowania dla sponsorów i osób, które pomogły w organizacji imprezy. Zabawnym akcentem wieczoru był kabaret pod tytułem „ Roman, ja się starzeję” w wykonaniu Barbary Bilińskiej oraz Justyny Sadyś. Następnie odbyły się konkursy i zabawy dla naszych gości; zoo, ubieranie rajstop na czas, głuchy telefon z pokazywaniem, pęknięty balon… Nasi goście mieli tego wieczoru okazję obejrzeć też drugi kabaret pod tytułem „ Damy i Wieśniaczki” w wykonaniu; Doroty Grzegorczyk, Krystyny Pawlik, Stanisława Rutkowskiego, Barbary Bilińskiej oraz Krystyny Michalak. Po kabarecie miał miejsce dalszy ciąg konkurencji, tym również karaoke. Tego wieczoru nie było przegranych, wszyscy uczestnicy konkursów dostali upominki i nagrody, co było możliwe dzięki naszym sponsorom, którym serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy do Barbary Bilińskiej za zaangażowanie w przygotowanie programu artystycznego.

A oto reszta naszych sponsorów:
Marek Wiśniewski-Nadleśniczy Nadleśnictwa Trzebielino
Hurtownia OPTIM z Miastka- Piotr Krupka
Dorota Zagdan –Mobilne Usługi Fryzjerskie
Aleksandra Kowalczyk- Mobilne Usługi Kosmetyczne
Koło Wędkarskie w Trzebielinie ,,RYBOGRYF”
Bożena Żyłka – właścicielka Sklepu Odzieżowego z Trzebielina
Jarosław Malkiewicz- Właściciel Pizzerii Napoli