Biblioteka na Dożynkach

Biblioteka Gminna w Trzebielinie podczas dożynek gminnych w Trzebielinie dnia 7 września przygotowała animacje dla dzieci oraz dekorację sceny. Aby to wszystko się udało, a efekt końcowy zrobił wrażenie wow potrzebna była pomoc przyjaciół biblioteki oraz ludzi, którzy chcą działać.
Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nam pomogli, a są to:
Barbara Bilińska, Teresa Gawlik, Krystyna Pawlik, Krystyna Surowicz, Krystyna Rutkowska, Agnieszka Podraża, Maryla Godlewska, Joanna Michalak, Jolanta i Jerzy Dobek, Danuta Kamińska, Ilona Melchert, Dorota Grzegorczyk, Danuta i Jan Grzonka, Kazimierz Michalak, Dariusz Wrycza, Rutkowski Stanisław, Zakładowi Usług Komunalnych w Trzebielinie. Bez Waszej pomocy to zadanie było by trudniejsze w realizacji. Jeszcze raz serdeczne podziękowania cieszymy się, że można na was liczyć.