Dzien Kobiet 2018

W tym roku Dzień Kobiet w Trzebielinie przebiegał pod hasłem ‘”Między nami Kobietami” Organizatorami byli Biblioteka Gminna w Trzebielinie ,oraz Sołtys Trzebielina pani Danuta Kropielnicka wraz z radą sołecką, sołtys Dolna Janina Marcula-Kamińska. Spotkanie rozpoczęło się, od powitania przybyłych na spotkanie Kobiet przez panią dyrektor Krystynę Podraża oraz wójta Gminy Trzebielino Tomasza Czechowskiego. Po złożeniu życzeń pan wójt Tomasz Czechowski, oraz pan Waldemar Stenka wręczyli paniom po symbolicznym kwiatku. Atrakcją wieczoru był spektakl pt; „Między nami Kobietami”-brawurowo zagrany przez mieszkanki Trzebielina oraz pana Waldemara Stenka z Suchorza. Spektakl przygotowała animator kultury Krystyna Michalak. Po przedstawieniu była herbata ,kawa i pyszny tort ufundowany przez właścicielkę Baru „ZATOKA” z Miastka. Imprezą towarzyszącą Dniu Kobiet była akcja zorganizowana przez Urząd Gminy Trzebielino i Fundację DKMS-„Pomóż Marysi i innym chorym na białaczkę”. Akcja zakończyła się sukcesem ;udało się pozyskać wielu nowych potencjalnych dawców szpiku.

Obchody Dnia Kobiet w tak atrakcyjnej oprawie umożliwili sponsorzy dziękujemy

Pani Bożena Rafałowskiej właścicielce BARU ZATOKA z Miastka za zakup torta.

Panu Wojciechowi Domino właścicielowi Apteki pod LWEM w Trzebielinie za zakup kwiatów.

Pani Jadwidze Itczak ,Dorocie Grzegorczyk za upieczenie ciasta.

Serdeczne podziękowania składamy osobom grającym w spektaklu” Między nami Kobietami”

Paniom; Barbarze Bilińskiej , Dorocie Grzegorczyk ,Teresie Gawlik ,Danucie Kropielnickiej, panu Waldemarowi Stenka.