DZIEN BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka w Trzebielinie obchodzony był 19.01.2018 r. na Sali przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie. Organizatorami święta Babci i Dziadka była Szkoła Podstawowa w Trzebielinie, sołectwo Trzebielino, sołectwo Dolno oraz Biblioteka Gminna w Trzebielinie. W obchodach święta Dnia Babci i Dziadka wziął udział Tomasz Czechowski wójt Gminy Trzebielino, który złożył licznie przybyłym Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia zdrowia szczęścia i pomyślności. Do życzeń przyłączyła się dyrektor Biblioteki Gminnej pani Krystyna Podraża. Zaproszeni goście przy kawie, herbatce i cieście obejrzeli na scenie występy swoich wnucząt.

Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały i tańczyły dla ukochanych babć i dziadków, którzy nie szczędzili gromkich braw, łez wzruszenia i uśmiechów. Na zakończenie dzieci wręczyły piękne upominki przygotowane przy pomocy swoich pań nauczycielek.