BAL KARNAWALOWY 2018

Bal karnawałowy dla przedszkolaków i dzieci szkolnych w Trzebielinie odbył się 25.01.2018r. na Sali przy Bibliotece Gminnej. Organizatorami balu byli Szkoła Podstawowa w Trzebielinie, Rada Rodziców, Sołectwo Trzebielino oraz Biblioteka Gminna w Trzebielinie. Dzieci bawiły się w dwóch grupach; młodsze dzieci od godz.9 do 11, starsze dzieci od 11 do 13. Jak na bal karnawałowy przystało dzieci poprzebierały się za ulubione postacie z filmów, bajek czy też za ulubione zwierzątko. Do tańca przygrywał znakomity DJ Jarek z Kołczygłów, który przy pomocy nauczycieli i opiekunów przeprowadził wiele zabaw i konkursów. W każdej grupie wiekowej zostali wyłonieni król i królowa balu wśród dzieci, które najlepiej się bawiły w czasie balu. Zwycięzcy otrzymali szarfy z napisem oraz korony. Najciekawsze przebrania, oraz udział w konkursach były nagrodzone słodyczami, które ufundowała Rada Sołecka Trzebielino. Na zakończenie balu, Mikołaj wręczał paczki ufundowane przez Radę Rodziców.