,,Dzien Seniora”

W dniu 20.10.2017r. o godzinie 17:00 na Sali widowiskowej w Trzebielinie odbył się Dzień Seniora .
Uroczystość rozpoczęła P. Krystyna Podraża dyrektor biblioteki Gminnej w Trzebielinie, życzenia składał P. Tomasz Czechowski wójt Gminy Trzebielino wraz z sołtysami Trzebielina i Dolna.
W tym roku seniorzy brali udział w Familiadzie-mogli się wykazać wiedzą i pomysłowością, nie brakowało śmiechu i dobrej zabawy. O oprawę muzyczną i miłą atmosferę zadbał zespół muzyczny Fantango z Miastka pod przewodnictwem pana Zbigniewa Bilińskiego. Wspólne śpiewanie jeszcze bardziej zintegrowało naszych seniorów.
Serdecznie dziękujemy sponsorowi-Bożenie Rafałowskiej, dzieki której muzycy mogli do Nas przyjechać.
Organizatorami spotkania byli: sołectwo Trzebielino i Dolno wraz z biblioteką gminną w Trzebielinie.